Zlatý erb

Zlatý erb již po dvaadvacáté

V plném proudu je další ročník populární soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst, obcí a regionů, jehož hlavním organizátorem je spolek Český zavináč. Soutěž letos navíc oficiálně zaštítil i Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj PSP ČR, který také nominoval svoje zástupce do hodnotících komisí.

Soutěžit se bude v tradičních třech kategoriích – 1. města, 2. obce a 3. nejlepší elektronická služba a projekty Smart City. Součástí Zlatého erbu je jako obvykle i Cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci, a to ve 4 kategoriích – města a obce, kraje a regiony, organizace destinačního managementu a turistické atraktivity. Soutěž o nejlepší turistickou prezentaci probíhá pouze v rámci celostátního kola.

Krajská kola, v nichž se ještě mohou objevit některé další kategorie vyhlášené jednotlivými krajskými úřady, jako například stránky hasičů, sportovních klubů apod., se budou hodnotit v únoru, krajské ceremoniály proběhnou v březnu. Finále celostátního kola se pak uskuteční v pondělí 20. dubna v rámci programu konference ISSS v Hradci Králové.

Více informací na www.zlatyerb.cz.