Konference ISSS

Český zavináč 2021 bude předán v neděli 19. září

V rámci programu VIP večera před zahájením 23. ročníku konference ISSS bude v neděli v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové předáno ocenění Český zavináč 2021. Na slavnostním setkání se sejde celá řada domácích i zahraničních hostů včetně několika špičkových politiků a zástupců partnerů konference.

Součástí pondělního programu bude také vyhlášení vítězů všech kategorií celostátního kola soutěže Zlatý erb a Zvláštní ceny ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci.

Konference ISSS se každoročně zaměřuje na aktuální stav rozvoje e-governmentu, digitalizaci veřejné správy a související témata jako například kybernetickou bezpečnost, elektronizaci zdravotnictví, archivaci a spisové služby, využívání finančních prostředků z fondů EU či digitalizaci stavebního řízení a další témata. Akce se jako obvykle koná pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR, premiéra, řady ministrů vlády a Asociace krajů ČR. Mezi stovkami účastníků nebudou tradičně chybět hejtmani, primátoři, starostové a zástupci státní správy i samospráv, konferenci má ve svém pracovním diáři i místopředsedkyně EK Věra Jourová.